fbpx

Duplikaty dowodów Austria

Duplikat dowodu rejestracyjnego z Austrii

Będzie duplikat

W Austrii wydawane są duplikaty dowodów rejestracyjnych. W takim przypadku nie będziesz miał żadnego problemu z rejestracją auta w Polsce. W Twoim imieniu wykonujemy szereg działań np. kilka telefonów oraz maila aby ustalić u kogo ostatecznie uzyskamy duplikat. To dosyć ciekawe ale w Austrii takie dokumenty wydawane są głównie przez firmy ubezpieczeniowe. 

Wyjątkowe sytuacje

Niestety podobnie jak w Polsce urzędnik austriacki nie zawsze chce współpracować i może zablokować wydanie duplikatu pośrednikowi (np. naszej firmie). W najgorszym przypadku urzędnik może oczekiwać kontaktu od właściciela z Austrii oraz osobistej wizyty nowego właściciela z Polski.
Zawsze podejmujemy szereg działań aby uzyskać duplikat i do tej pory tylko raz nam się to nie udało. Czynnik ludzki. 

Pomoc mimo wszystko

Nawet jeśli nam się nie uda to wskażemy Tobie drogę do uzyskania duplikatu.

“Na gotowo”

Zlecając naszej firmie formalności związane z uzyskaniem duplikatu masz pewność, że niczego Ci nie zabraknie podczas rejestracji. Wraz z uzyskanym dokumentem otrzymasz od nas jego tłumaczenie przysięgłe. Wszystko w cenie i bez dodatkowych ukrytych kosztów. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to możesz nam zlecić przetłumaczenie pozostałych dokumentów.

Jak działamy?

Gdy zapadnie już decyzja o współpracy z nami należy dopełnić kilku formalności.

Realizacja usługi przebiega następująco:

zbieramy dostępne dokumenty dotyczące auta (kserokopie, skany, zdjęcia – wszystko będzie pomocne) oraz umowę/fakturę zakupu
skany podpisanego zamówienia oraz upoważnienia abyśmy mogli legalnie reprezentować właściciela pojazdu
przelew zaksięgowany lub potwierdzenie przelewu 50% zaliczki
nasz zespół wykonuje powierzoną pracę i uzyskuje pożądany dokument
po opłaceniu pozostałej części wynagrodzenia wysyłamy komplet dokumentów

Gwarantujemy poufność przekazanych nam dokumentów oraz informacji. Podejmujemy działania niezwłocznie w dniu uzyskania kompletu dokumentów oraz zaliczki. Stały kontakt oraz informowanie na bieżąco klient o statusie usługi wliczone w cenę!

Ile to trwa?

Czas oczekiwania na dokumenty to 2-3 tygodnie. Zawsze staramy się działać sprawnie ponieważ w naszym interesie jest Twoje zadowolenie.

Ile to kosztuje?

Wszystko zależy od zakresu usług jaki mielibyśmy wykonać.

Cenę ustalimy podczas rozmowy telefonicznej lub w korespondencji e-mail.

Zapraszamy do kontaktu.

Pamiętaj!

Informacje zawarte w powyższym tekście są aktualne na dzień publikacji. Przepisy w Polsce oraz innych krajach niekiedy się zmieniają. Należy pamiętać, że interpretacja przepisów oraz podejście do sytuacji, w każdym wydziale komunikacji może być różne.

Pozostałe kwestie dotyczące warunków realizacji usługi znajdują się w regulaminie.

Celem jest umożliwienie rejestracji pojazdu w Polsce bez względu jaki dokument uda się nam uzyskać. Nie zawsze będzie to duplikat dowodu rejestracyjnego. Bezwzględnie musi on pozwalać na rejestrację.

Potrzebujesz tłumaczenia dokumentów?

Zadzwoń lub napisz do nas już teraz.

Przykładowe dokumenty Austria

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Koszt usługi uzależniony jest od jej zakresu. Zawsze staramy się oferować usługi dopasowane do potrzeb klienta. Cenę można poznać po konsultacji z naszym działem obsługi klienta. Warto pamiętać, że nasze usługi są kompleksowe oraz realizowane przez doświadczony zespół. 

Czas realizacji usługi uzależniony jest od kraju z jakiego dokumentów potrzebuje klient. Najczęściej realizacja trwa od 3 do 4 tygodni. Należy pamiętać, że współpracujemy z urzędnikami i nie zawsze wszystko idzie gładko. O każdym etapie realizacji klient jest informowany. Gdy realizacja wymaga więcej czasu

Oferujemy realizację usługi w krajach, w których już wielokrotnie to robiliśmy. Mimo to gwarancji nie możemy udzielić ponieważ zmienność prawa oraz czynnik ludzki w postaci urzędnika czasem ulegają zmianie co może uniemożliwiać realizację usługi. Na szczęście do tej pory nigdy nie zawiedliśmy naszych klientów i zawsze robimy co w naszej mocy aby osiągnąć cel.