fbpx

Duplikaty dowodów Holandia

Duplikat dowodu rejestracyjnego z Holandii

Przyjazny urzędnik.

Urzędnik w Holandii odpowiedzialny za kontakt z zagranicznymi “petentami” jest przyjazny i pomocny. Możemy liczyć na sprawne i bezproblemowe załatwienie sprawy. Nasz wniosek o wydanie dokumentów zostanie rozpatrzony raczej bezzwłocznie pod warunkiem, że aktualnie nie ma sezonu urlopowego 🙂

Wyrejestrowanie oznacza brak duplikatu.

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem auta sprowadzonego z Holandii to musisz wiedzieć, że ten pojazd został już wyrejestrowany. Oznacza to, że Holenderski urząd uznał go za “wymeldowany” co w praktyce uniemożliwia wydanie duplikatu dowodu rejestracyjnego. Na szczęście to absolutnie żaden problem ponieważ dokument jaki możemy dla Ciebie uzyskać pozwoli zarejestrować auto w Polsce.

“Na gotowo”

Zlecając naszej firmie formalności związane z uzyskaniem duplikatu lub dokumentu zastępczego masz pewność, że niczego Ci nie zabraknie podczas rejestracji. Wraz z uzyskanym dokumentem otrzymasz od nas jego tłumaczenie przysięgłe. Wszystko w cenie i bez dodatkowych ukrytych kosztów. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to możesz nam zlecić przetłumaczenie pozostałych dokumentów.

Jak działamy?

Gdy zapadnie już decyzja o współpracy z nami należy dopełnić kilku formalności.
Realizacja usługi przebiega następująco:
1. zbieramy dostępne dokumenty dotyczące auta (kserokopie, skany, zdjęcia – wszystko będzie pomocne) oraz umowę/fakturę zakupu
2. skany podpisanego zamówienia oraz upoważnienia abyśmy mogli legalnie reprezentować właściciela pojazdu
3. przelew zaksięgowany lub potwierdzenie przelewu 50% zaliczki
4. nasz zespół wykonuje powierzoną pracę i uzyskuje pożądany dokument
5. po opłaceniu pozostałej części wynagrodzenia wysyłamy komplet dokumentów

Gwarantujemy poufność przekazanych nam dokumentów oraz informacji. Podejmujemy działania niezwłocznie w dniu uzyskania kompletu dokumentów oraz zaliczki. Stały kontakt oraz informowanie na bieżąco klient o statusie usługi wliczone w cenę!

Ile to trwa?

Jak każda sprawa urzędowa tak i ta musi chwile potrwać. Dokumenty będą u Ciebie do 3-4 tygodni choć możesz spodziewać się ich już po tygodniu. Zawsze staramy się działać sprawnie ponieważ w naszym interesie jest Twoje zadowolenie.

Ile to kosztuje?

Wszystko zależy od zakresu usług jaki mielibyśmy wykonać.
Cenę ustalimy podczas rozmowy telefonicznej lub w korespondencji e-mail.
Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź zanim zamówisz.

Znając specyfikę urzędów zalecamy wcześniejszy kontakt z miejscowym urzędnikiem celem upewnienia się, że potrzebujesz naszej pomocy, a otrzymany dokument pozwoli na dokończenie rejestracji. Najczęściej uzyskany dokument nie pozwoli na dokończenie rejestracji podczas pierwszej wizyty ale jest niezbędny aby rozpocząć cały proces. Z drugiej strony liczne urzędy rejestrują warunkowo auto do czasu zakończenia formalności po ich stronie.

Pamiętaj!

Informacje zawarte w powyższym tekście są aktualne na dzień publikacji. Przepisy w Polsce oraz innych krajach niekiedy się zmieniają. Należy pamiętać, że interpretacja przepisów oraz podejście do sytuacji, w każdym wydziale komunikacji może być różne.
Pozostałe kwestie dotyczące warunków realizacji usługi znajdują się w regulaminie.

Celem jest umożliwienie rejestracji pojazdu w Polsce bez względu jaki dokument uda się nam uzyskać. Nie zawsze będzie to duplikat dowodu rejestracyjnego. Bezwzględnie musi on pozwalać na rejestrację.

Potrzebujesz tłumaczenia dokumentów?

Zadzwoń lub napisz do nas już teraz.

Przykładowe dokumenty Holandia

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Koszt usługi uzależniony jest od jej zakresu. Zawsze staramy się oferować usługi dopasowane do potrzeb klienta. Cenę można poznać po konsultacji z naszym działem obsługi klienta. Warto pamiętać, że nasze usługi są kompleksowe oraz realizowane przez doświadczony zespół. 

Czas realizacji usługi uzależniony jest od kraju z jakiego dokumentów potrzebuje klient. Najczęściej realizacja trwa od 3 do 4 tygodni. Należy pamiętać, że współpracujemy z urzędnikami i nie zawsze wszystko idzie gładko. O każdym etapie realizacji klient jest informowany. Gdy realizacja wymaga więcej czasu

Oferujemy realizację usługi w krajach, w których już wielokrotnie to robiliśmy. Mimo to gwarancji nie możemy udzielić ponieważ zmienność prawa oraz czynnik ludzki w postaci urzędnika czasem ulegają zmianie co może uniemożliwiać realizację usługi. Na szczęście do tej pory nigdy nie zawiedliśmy naszych klientów i zawsze robimy co w naszej mocy aby osiągnąć cel.