fbpx

Duplikaty dowodów Niemcy

Duplikat dowodu rejestracyjnego z Niemiec

Duplikat lub oświadczenie

Do niedawna często zwracaliśmy się do Niemieckich urzędów z prośbą o wydanie duplikatów. Urzędnicy byli przychylni, a my byliśmy skuteczni. Aktualnie dokument jaki możemy uzyskać uzależniony jest od landu. Nadal osiągalne są duplikaty choć częściej będą to oświadczenia o braku możliwości otrzymania duplikatu. Takie oświadczenie pozwoli na rozpoczęcie procesu rejestracji.

Jak działamy?

Gdy zapadnie już decyzja o współpracy z nami należy dopełnić kilku formalności.

Realizacja usługi przebiega następująco:

  1. zbieramy dostępne dokumenty dotyczące auta (kserokopie, skany, zdjęcia – wszystko będzie pomocne) oraz umowę/fakturę zakupu
  2. skany podpisanego zamówienia oraz upoważnienia abyśmy mogli legalnie reprezentować właściciela pojazdu
  3. przelew zaksięgowany lub potwierdzenie przelewu 50% zaliczki
  4. nasz zespół wykonuje powierzoną pracę i uzyskuje pożądany dokument
  5. po opłaceniu pozostałej części wynagrodzenia wysyłamy komplet dokumentów

 

Gwarantujemy poufność przekazanych nam dokumentów oraz informacji. Podejmujemy działania niezwłocznie w dniu uzyskania kompletu dokumentów oraz zaliczki. Stały kontakt oraz informowanie na bieżąco klient o statusie usługi wliczone w cenę!

 

Ile to trwa?

Jak każda sprawa urzędowa tak i ta musi chwile potrwać. Dokumenty będą u Ciebie do 3-4 tygodni choć możesz spodziewać się ich już po tygodniu. Zawsze staramy się działać sprawnie ponieważ w naszym interesie jest Twoje zadowolenie.

 

Ile to kosztuje?

Wszystko zależy od zakresu usług jaki mielibyśmy wykonać.

Cenę ustalimy podczas rozmowy telefonicznej lub w korespondencji e-mail.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Pamiętaj!

Informacje zawarte w powyższym tekście są aktualne na dzień publikacji. Przepisy w Polsce oraz innych krajach niekiedy się zmieniają. Należy pamiętać, że interpretacja przepisów oraz podejście do sytuacji, w każdym wydziale komunikacji może być różne.

Pozostałe kwestie dotyczące warunków realizacji usługi znajdują się w regulaminie.

 

Celem jest umożliwienie rejestracji pojazdu w Polsce bez względu jaki dokument uda się nam uzyskać. Nie zawsze będzie to duplikat dowodu rejestracyjnego. Bezwzględnie musi on pozwalać na rejestrację.

Potrzebujesz tłumaczenia dokumentów?

Zadzwoń lub napisz do nas już teraz.

Przykładowe dokumenty Niemcy

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Koszt usługi uzależniony jest od jej zakresu. Zawsze staramy się oferować usługi dopasowane do potrzeb klienta. Cenę można poznać po konsultacji z naszym działem obsługi klienta. Warto pamiętać, że nasze usługi są kompleksowe oraz realizowane przez doświadczony zespół. 

Czas realizacji usługi uzależniony jest od kraju z jakiego dokumentów potrzebuje klient. Najczęściej realizacja trwa od 3 do 4 tygodni. Należy pamiętać, że współpracujemy z urzędnikami i nie zawsze wszystko idzie gładko. O każdym etapie realizacji klient jest informowany. Gdy realizacja wymaga więcej czasu

Oferujemy realizację usługi w krajach, w których już wielokrotnie to robiliśmy. Mimo to gwarancji nie możemy udzielić ponieważ zmienność prawa oraz czynnik ludzki w postaci urzędnika czasem ulegają zmianie co może uniemożliwiać realizację usługi. Na szczęście do tej pory nigdy nie zawiedliśmy naszych klientów i zawsze robimy co w naszej mocy aby osiągnąć cel.